Укр
Очікуємо в липні 2024
Віджет дозволяє відправляти SMS та Viber повідомлення клієнтам вручну та автоматично з цифрової воронки Kommo або amoCRM
​Віджет дає можливість підставляти у повідомлення значення полів карточок CRM.
Для використання віджету потрібен робочий обліковий запис в www.turbosms.ua
Сплативши віджет на 1 рік та продовжуючи CRM через нас із подарунковими місяціми, Ви користуєтеся далі віджетом безкоштовно.

TurboSMS Widget
Вартість за 1 рік - 2000 грн.
Віджет оновлено 12.09.2023. Додано:
  • відображення балансу;
  • гібридна відправка;
  • відремонтовано відкладену відправку;
  • автовітання з Днем Народження🎁;
  • дешеві транзакційні повідомлення Viber

Для питань стосовно віджета та його налаштування будь ласка пишіть за посиланнями:
Telegram: https://t.me/ChislaWidgetsBot
Viber: viber://pa?chatURI=chislawidgets
Процедура встановлення віджету TurboSMS Важливо!
  1. Заходимо в маркет CRM та встановлюємо віджет, натиснувши кнопку "Внешняя оплата"
2. Далі відмічаємо галочкою пункт 1 та натискаємо після цього знову кнопку "Внешняя оплата"
3. Обов'язково! натискаємо кнопку "Сохранить" (можна в реферальне поле поставити довільну букву чи цифру і натиснути "Сохранить")
4. Далі переходимо в розділ "Настройки" CRM і додамо необхідні данні: API ключ з кабінету TurboSMS та зареєстроване завчасно альфаім'я, від імені якого будуть відправлятися смс.
Щоб відправляти Viber повідомлення поштучно за 1 грн потрібно також додати в "Отправители" назву відправника "Mobibon" - це відправник за замовчуванням від TurboSMS.
В цьому з розділі також налаштовуються Шаблони відправки для віджету (не плутати з шаблонами що налаштовуються всередині кабінету Турбосмс і затверджуються самим Турбосмс.
5. Перед відправкою SMS повідомлення з карточки "Сделки" CRM потрібно створити шаблон, в кабінеті TurboSMS, який оперативно буде погоджено (читайте інструкцію TurboSMS або питайте в чаті на їх сайті).
6. від 20.01.2024 інструкція від TurboSMS щодо відправки Viber повідомлення від загального імені INFORMER від 38 коп. за повідомлення.

Напишіть в чат підтримки в кабінеті TurboSMS що ви хочете відправляти Viber повідомлення від загального імені INFORMER і нехай вони додадуть вам це імя в кабінет, а ви, в свою чергу, підпишете з ними договір.
Договір можна знайти в розділі Інфоцентр - Договір послуг https://turbosms.ua/docs.html
Підтримується підписання через систему ВЧАСНО. Читайте інструкцію.

Далі потрібно зареєструвати шаблон всередині кабінету TurboSMS для таких відправок - це певний статичний текст з вказанням змінних які в майбутньому ви будете підміняти.
Наприклад, Ваш код ТТН - 000000000, де 000000000 ви зможете вказувати кожного разу інші, якщо відправка не за шаблоном - повідомлення буде відхилятись.
Обов'язково обирайте тип "Транзакційний".Зверніть увагу на те, що шаблон не повинен починатися або закінчуватися перемінною.
Терміни розгляду шаблону Вайбером від 1 до 5 робочих днів.
https://turbosms.ua/pattern/add/viber.html

Тож, по цій схемі, щомісяця вносити 8400 грн за вайбер імя не потрібно. Потрібно підписати договір та зареєструвати шаблон транзакційного повідомлення і потім по ньому робити відправки.

!!! Якщо у вас плануються рекламного типу повідомлення (сповіщення про акції, розпродаж, присутнє зображення в повідомленні) тоді потрібна обов'язкова реєстрація власного відправника з внесенням кожного місяця 8400 грн для резервування.
Ось так 👇 створюєте шаблон повідомлення всередині CRM в налаштуваннях Віджету.
Заповнюєте обидва квадрати і смс і Viber текст і ставите галочку Транзакційне.
Назву шаблону заповнюєте як забажаєте.
Памятайте! Шаблони віджету і шаблони в кабінеті TurboSMS не синхронізуються.
Шаблони в TurboSMS потрібні для того щоб їх затвердив вам TurboSMS .
В результаті 👇 у вас відправиться повідомлення у Viber. При цьому можливо СРМ напише що "Произошла ошибка..." але не звертайте на це увагу оскільки це відбувається час від часу як тільки TurboSMS змінює в себе в базі перелік чи послідовність помилок. Тож, якщо ви бачите прикріплене повідомлення до сделки - значить воно відправлено, що ви можете додатково перевірити в себе в кабінеті TurboSMS в розділі https://turbosms.ua/viber/sended.html
7. Нова функція "Автоматичне вітання з Днем Народження".
Время отправи - о котрій годині відправляти повідомлення
Дней до отправки - за скільки днів до ДН відправляти повідомлення (якщо в день народження потрібно відправляти повідомлення то ставимо нуль - 0)
Текст - текст повідомлення
Щоб працювала ця функція - в карточці Контакту потрібно додати поле типу "День народження" - воно є у виборі типу поля.
8. Якщо у вас виникли проблеми з відправкою - перевірте чи номер телефону вказано в форматі +380..... або 380...., а також чи до кінця зареєструвалося Ваше Альфі ім'я в кабінеті TurboSMS.

9. Гібридна відправка.
Спочатку намагається відправити Viber повідомлення контакту, а якщо воно не пройшло то дублює відправлення SMS. Якщо Viber повідомлення відправилося то SMS в такому разі не відправляється.
Шаблони в Налаштування - Турбосмс також оновлені для можливості відправки гібридно.